Polecany artykuł

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2016

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2016

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych DĘBICA 2016 Miło nam poinformować, ze w dniu 16 listopada 2016 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – DĘBICA 2016 Miejsce spotkań: Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20 Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej. Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów…. Czytaj więcej »

XIII edycja Rejonowej Olimpiady Wiedzy o Uzależnieniach i ich Konsekwencjach

XIII edycja Rejonowej Olimpiady Wiedzy o Uzależnieniach i ich Konsekwencjach

    Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka  w Dębicy przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Dębicy zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego do udziału w olimpiadzie.    Regulamin Olimpiady XIII Rejonowa Olimpiada odbędzie się w miesiącu grudniu 2016 r. w ZSE  w Dębicy. W Olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z zrzeszonych… Czytaj więcej »

Zaproszenie do udziału w konkursach profilaktycznych

Pedagog szkolny zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w konkursach: Powiatowy Konkurs Fotograficzny „ Chronię życie – żyję zdrowo” Międzyszkolny konkurs „Wybieram trzeźwość” Szkolna olimpiada o uzależnieniach i ich konsekwencjach  regulamin-konkursu-wybieram-trzezwosc <<KLIKNIJ>>

XV Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej

XV Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej

„Sławię Cię Ziemio Ojczysta pieśnią i piosenką” takie  motto towarzyszyło uczestnikom XV Wojewódzkiemu Przeglądowi Pieśni Patriotyczno-Religijnej, który odbył się 25.10.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury  w Majdanie Królewskim. Naszą szkołę reprezentowali: duet – Gabriela Noga z klasy IIB i Michał Dziadosz z klasy IIA, a jako solistka wystąpiła Kinga Kochan z klasy IIB. Spośród ponad pięćdziesięciu… Czytaj więcej »

I Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej „Polski my naród…”

I Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej „Polski my naród…”

21 października 2016 r. w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu odbył się I Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej „Polski my naród…”. Impreza miała miejsce dzięki współpracy  Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej- Curie w Pustkowie-Osiedlu, Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu. Młodzież szkół gimnazjalnych z terenu miasta Dębica… Czytaj więcej »

RAJD NA LIWOCZ

RAJD  NA  LIWOCZ

28 września 2016 r. członkowie SK  PTTK i  uczniowie klasy I c  wraz z opiekunami Ewą Grzyb, Sylwią Górz i Agatą Wiktor wybrali się na Liwocz. Pokonanie najwyższego wzniesienia Pogórza Ciężkowickiego (562 m n.p.m.) dostarczyło im wielu wrażeń. Z platformy widokowej podziwiali piękną panoramę okolicznych wsi. Celem rajdu oprócz integracji wychowanków było przede wszystkim propagowanie… Czytaj więcej »

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

  Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016r. – 9.00 rejestracja uczestników – 10.30 przemarsz do kościoła p.w. Ducha Świętego – 11.00 Msza Święta – 12.30 apel w szkole – 14.30 – 17.30 spotkania w klasach, wspomnienia, zwiedzanie szkoły – 18.00 uroczysta kolacja w restauracji „Zamek Camelot”

Europejski Dzień Języków Obcych

​Jak co roku dnia 26 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Klasy pierwsze i drugie wzięły udział w teleturnieju językowym przygotowanym przez nauczycielki Zespołu Języków Obcych Agnieszkę Wodzień i Małgorzatę Cioch. Starsze klasy zostały zaproszone do wysłuchania krótkiej audycji na temat pochodzenia i sposobów obchodzenia tego święta. Na drugim piętrze korytarze pokryły plakaty z ilustracjami… Czytaj więcej »