Polecany artykuł

Ekonomik otrzymał tytuł BRĄZOWEJ SZKOŁY 2015

Ekonomik otrzymał tytuł BRĄZOWEJ SZKOŁY 2015

Po raz siedemnasty Perspektywy opublikowały Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Jego kapituła brała pod uwagę sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki z przedmiotów nieobowiązkowych oraz w przypadku techników rezultaty egzaminu zawodowego. W oparciu o te kryteria twórcy zestawiania wyłonili najlepszych 500 liceów i 300 techników. Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdziła, że Technikum w Zespole… Czytaj więcej »

Spotkanie z Bohaterem

Spotkanie z Bohaterem

„Trzeba, aby ta pamięć o przeszłości trwała i ci co pamiętają winni przypominać o tych, co odeszli”                                                               Jan Paweł II   28 kwietnia 2015… Czytaj więcej »

Pożegnanie abiturientów

Pożegnanie abiturientów

24 kwietnia 2015 r. kolejny rocznik abiturientów opuścił mury naszej Szkoły. Uroczystość związana z pożegnaniem maturzystów rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Dębicy. Część oficjalna odbyła się w DK Śnieżka. W uroczystości wzięli udział :      Przewodniczący Rady Powiatu pan Mateusz Smoła,    Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy pani… Czytaj więcej »

Sukces Natalii !!

Sukces Natalii !!

Możemy być dumni z naszej uczennicy- Natalii Ochab (kl.II a) za osiągnięcia recytatorskie. Natalia przebyła ładny kawałek drogi i dotarła do eliminacji wojewódzkich w Rzeszowie.  Jak to było? Natalia podjęła trud artystyczny i postanowiła wejść na drogę prowadzącą do 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, któremu przyświecało hasło „przez czas i przestrzeń”.  Konkurs prowadzi Towarzystwo Kultury Teatralnej wspólnie z… Czytaj więcej »

XV Etap Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

XV Etap Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

14 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się Powiatowe podsumowanie XV Etapu Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”. Uczennicą, która reprezentowała naszą szkołę była Katarzyna Grych z kl.3rg. Konkurs ten ma na celu promowanie młodych ludzi wrażliwych na ludzką krzywdę oraz chętnych do pomocy innym. Katarzyna Grych jest członkiem Klubu Ośmiu działającego w naszej szkole…. Czytaj więcej »

XX Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

XX Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Elżbieta Madura z klasy III b i Monika Lipa z klasy II c   finalistkami XX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich   W dniach 16 – 17 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 1 w Koszalinie, odbył się finał jubileuszowego XX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich. W koszalińskim finale Turnieju brało… Czytaj więcej »

Powiatowy konkurs „Zdrowy styl życia – mój rozsądny wybór”

Powiatowy konkurs „Zdrowy styl życia – mój rozsądny wybór”

W miesiącu lutym 2015 roku Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Dębicy ogłosiła konkurs pod hasłem „Zdrowy styl życia – Mój rozsądny wybór” Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  z powiatu dębickiego. Tematyka  konkursu dotyczyła  zdrowego stylu życia w aspekcie zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób przenoszonych drogą pokarmową, profilaktyki uzależnień i hasła Światowego… Czytaj więcej »

XIII Rejonowy Przegląd Talentów – 2015

XIII Rejonowy Przegląd Talentów – 2015

16 kwietnia w Domu Kultury „Śnieżka” odbył XIII Rejonowy Przegląd Talentów  pod hasłem „Rozwijanie talentów drogą do zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień”. W Przeglądzie Talentów wzięło udział 8 szkół powiatu dębickiego  zrzeszonych  w Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejon Dębica: I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy Zespół Szkół Zawodowych Nr1… Czytaj więcej »

„Za moich czasów w Ekonomiku…”

„Za moich czasów w Ekonomiku…”

Ogłaszamy szkolny konkurs pt. „Za moich czasów w Ekonomiku…” – czyli ze wspomnień o szkole Jeżeli ktoś z Twojej rodziny, znajomych uczęszczał kiedyś do Ekonomika i chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami ze szkolnych lat zapraszamy do udziału w konkursie.   Forma dowolna (wywiad, film, praca literacka, plakat, album, reportaż itp.) Podpisane prace składać u p…. Czytaj więcej »