Polecany artykuł

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

  Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016r. – 9.00 rejestracja uczestników – 10.30 przemarsz do kościoła p.w. Ducha Świętego – 11.00 Msza Święta – 12.30 apel w szkole – 14.30 – 17.30 spotkania w klasach, wspomnienia, zwiedzanie szkoły – 18.00 uroczysta kolacja w restauracji „Zamek Camelot”

Polecany artykuł

80-lecie EKONOMIKA

    JUBILEUSZ 80-LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IMIENIA JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY   W 2016 roku przypada osiemdziesiąta rocznica powołania Szkoły Przysposobienia Kupieckiego – kolebki Zespołu Szkół Ekonomicznych imienia Janusza Korczaka w Dębicy. W poczuciu szacunku dla pokoleń budujących historię i tradycję szkoły od 1936 roku, pragniemy w godny sposób uczcić tę szczególną rocznicę. Decyzją dyrektora… Czytaj więcej »

Europejski Dzień Języków Obcych

​Jak co roku dnia 26 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Klasy pierwsze i drugie wzięły udział w teleturnieju językowym przygotowanym przez nauczycielki Zespołu Języków Obcych Agnieszkę Wodzień i Małgorzatę Cioch. Starsze klasy zostały zaproszone do wysłuchania krótkiej audycji na temat pochodzenia i sposobów obchodzenia tego święta. Na drugim piętrze korytarze pokryły plakaty z ilustracjami… Czytaj więcej »

Finał akcji „Mały Bucik dla Czarnego Brata”

Finał akcji „Mały Bucik dla Czarnego Brata”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II Kochani dziękujemy za włączenie się w naszą akcję. Razem zebraliśmy blisko 60 par butów. Buty trafią do dzieci m.in. z Republiki Środkowoafrykańskiej, Czadu i Kamerunu, gdzie pracują… Czytaj więcej »

Trwa akcja „BohaterON – włącz historię”

- Ja już nie wytrzymuję! – krzyknęłam. – Nie przesadzaj – odpowiedział. – Nawet jeśli będziemy musieli zginąć, to trudno. Może przynajmniej następni, ci, co przyjdą po nas, będą mieli lepiej. Anna Herbich – Dziewczyny z Powstania   Trwa akcja „BohaterON – włącz historię” mająca na celu upamiętnienie oraz uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Każdy, kto chce podziękować… Czytaj więcej »

Sprzątanie Świata 2016

21 września 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”, której hasłem przewodnim było: „Podaj dalej… drugie życie odpadów” Zaopatrzeni w rękawice i worki uczniowie klas I g1 oraz IIIa, zbierali pozostawione w lesie w Braciejowej śmieci. Zebrali 8 worków. Po wspólnej pracy, przy płomieniu ogniska był czas na refleksję nad… Czytaj więcej »

XII Konkurs Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”

Zapraszamy chętnych do udziału w szkolnych eliminacjach  XII Konkursu Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”. Konkurs odbędzie się w naszej szkole 8 listopada 2016 r. o godzinie 10:00. Zapisy do konkursu prowadzą wszyscy nauczyciele języka angielskiego.  Regulamin konkursu <– kliknij, aby wyświetlić. Pozdrawiam Marta Cabaj

Ognisko klas 2g1 i 2r

Ognisko klas 2g1 i 2r

W dniu 13.09. 2016r. klasy 2g1 i 2r pod kierunkiem wychowawców: K. Szafińskiej-Stepaniak i M. Cabaj zorganizowały ognisko klasowe. Odbyło się ono w Dębicy w Brzozowym Rancho. Na miejscu każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Jedni przy ognisku smażyli kiełbaski, a inni mogli podziwiać piękny krajobraz. Największym zainteresowaniem dla uczniów okazały się zwierzęta, które… Czytaj więcej »

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i IV

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i IV

WE WTOREK 20 WRZEŚNIA Rodzice uczniów klas pierwszych przychodzą na nową salę gimnastyczną na godzinę 15.30, a następnie udają się na spotkania z wychowawcami klas w salach. Rodzice uczniów klas czwartych przychodzą najpierw na spotkania z wychowawcami na godzinę 15.30, a następnie udają się o 16.15 na salę gimnastyczną.     Na godzinę 17.00 do… Czytaj więcej »