Podziękowania z białoruskiego WSIELUBIA :) ! – akcja „Dar Serca Dla Białorusi”

Podziękowania z białoruskiego WSIELUBIA :) ! – akcja „Dar Serca Dla Białorusi”

Wsielub – to nazwa białoruskiej miejscowości, do której trafił dar serca społeczności naszej szkoły. Z relacji uczestników wycieczki  wiozącej „nasze prezenty” wynika, że zabawki, przybory szkolne, kosmetyki, odzież i produkty żywnościowe wypełniły niemal po brzegi bagażnik autokaru, a co najważniejsze sprawiły wiele radości i wywoływały łzy wzruszenia na twarzach osób obdarowanych. Na ręce Pana Dyrektora… Czytaj więcej »

Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

Jak co roku, 26. września stał się okazją do poświęcenia nieco większej uwagi językom obcym nauczanym w naszej szkole. Jako że w roku 2018 obchodzimy również 100-lecie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, do grona celebrowanych mów obcych dołączył nasz język rodzimy. A oto szczegóły tegorocznego przedsięwzięcia. Europejski Dzień Języków- notka na website 2018 <<KLIKNIJ>>

„ŁĄCZY NAS ……TALENT”

„ŁĄCZY NAS ……TALENT”

Co może łączyć Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy oraz Pappas Pizza & Cafe? Nie tylko lokalizacja, azymut na dobrą kuchnię, ale jak się okazuje talent wokalny. 14 września w restauracji Pappas odbył się koncert wokalny „Łączy nas talent”. 11 dziewczyn. 11 różnych osobowości, upodobań i doświadczeń połączyła  PASJA DO ŚPIEWANIA! Nic dziwnego, że tego wieczoru … Czytaj więcej »

Lekcje z ZUS

Lekcje z ZUS

„Lekcje z ZUS” Edycja 2018/2019 Projekt dla szkół ponadgimnazjalnych pn. „Lekcje z ZUS”. Jest to pierwszy, autorski, projekt ZUS, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. „Lekcje z ZUS” mają za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego,… Czytaj więcej »

Msza za Ś. P. Marię Michalak

Msza za Ś. P. Marię Michalak

Msza za Ś. P. Marię Michalak odbędzie się 16.08.2018 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Latoszynie Po mszy odbędzie się spotkanie w sali parafialnej.

Nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy specjalisty do spraw kadr

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka Ogłasza nabór kandydatów do pracy w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy z siedzibą przy ul. Ogrodowa 20, 39-200 Dębica na wolne stanowisko pracy specjalisty do spraw kadr Pliki do pobrania: Ogłoszenie –> kliknij, aby pobrać Kwestionariusz osobowy –> kliknij, aby pobrać Zgoda na przetwarzanie danych osobowych  –>… Czytaj więcej »

UWAGA MATURZYŚCI!!

HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO W TERMINIE POPRAWKOWYM: 21 sierpnia 2018 r. (wtorek) – część pisemna – godz. 9.00 21 sierpnia 2018 r. (wtorek) – część ustna – godz. 9.00