Poetycki laur dla uczennicy klasy II rg – Katarzyny Grych

Poetycki laur dla uczennicy klasy II rg – Katarzyny Grych

Uczennica klasy II rg – Katarzyna Grych – po raz kolejny potwierdziła swój liryczny talent. Tym razem twórczość poetycka młodej literatki z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy zyskała aplauz jury Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Wychowanków Pracowni Domów Kultury w Całej Polsce – „Dom, Miłość, Rodzina… Czytaj więcej »

Nie jesteś sam…

Nie jesteś sam…

„Nie jesteś sam”- jak monitorować sytuację osób z otoczenia szkolnego lub środowiskowego, które znalazły się w biedzie, chorobie, stanie sieroctwa społecznego lub „eurtosieroctwa”, gdzie szukać pomocy. 10.06.2014 r. zostało zorganizowane spotkanie z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Panią Marzeną Sochą pełniącą jednocześnie funkcję przewodniczącej Miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego. W spotkaniu wzięło udział 70 uczniów… Czytaj więcej »

WYPRAWKA SZKOLNA 2014/2015

Uczniowie klas III mogą ubiegać się o pomoc finansową w ramach programu „Wyprawka szkolna” w roku szkolnym 2014/2015 Dokładne informacje na ten temat w załączniku => Wyprawka szkolna

Zakończenie roku szkolnego 2013/14

odbędzie się w piątek 27 czerwca 2014 r. – o godzinie 8.00 Msza św. w Kościele pw Ducha Św. – o godzinie 9.00 uroczysta akademia na nowej sali gimnastycznej i rozdanie świadectw

„Zmieniaj nawyki – nie klimat”

„Zmieniaj nawyki – nie klimat”

Wyniki szkolnego konkursu z okazji Światowego Dnia Ziemi 2014 „Zmieniaj nawyki – nie klimat” Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej związanej z hasłem tegorocznego Dnia Ziemi. Celem konkursu jest popularyzacja działań ekologicznych oraz wzrost świadomości ekologicznej. W konkursie wzięło udział 22 osoby. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział a zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów. I… Czytaj więcej »

Stypendium dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego

Stypendium dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego

Stypendium z okazji Dnia Samorządowca W dniu 24 maja 2014r. z okazji Dnia Samorządowca Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego otrzymał nasz tegoroczny abiturient Rafał Jabłoński. W tym roku Starostwo Powiatowe nominowało do nagrody naszego ucznia biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i zaangażowanie społeczne. Gratulujemy Rafałowi sukcesu i życzymy dostania się… Czytaj więcej »

Podsumowanie Konkursu Matematyczno- Informatycznego

Podsumowanie Konkursu Matematyczno- Informatycznego

W dniu 2 czerwca 2014r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyło się podsumowanie X Jubileuszowego Konkursu Matematyczno- Informatycznego W tym roku w konkursie brało udział 60 uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych i 34 uczniów gimnazjów. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 21 uczniów. Tytuł najlepszy matematyk wśród gimnazjalistów wywalczyli, zdobywając: I miejsce : Arkadiusz Starościk z Zespołu… Czytaj więcej »

Prelekcja o poezji Jana Pawła II w MiPBP

Prelekcja o poezji Jana Pawła II w MiPBP

Uczniowie kl. Ib wysłuchali prelekcji „Prawda o Słowie w Miłość wcielonym – poetyckie przesłanie Jana Pawła II” wygłoszonej przez p. Waldemara Smaszcza w Bibliotece Publicznej w czwartek 22 maja o godz. 11.00. Więcej informacji na stronie => biblioteki szkolnej