Drużynowe Biegi Przełajowe

Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu 06 kwietnia 2018 na stadionie przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe. Na dystansie 1200m. rywalizowali chłopcy Naszej Szkoły, jako pierwszy przybiegł Paweł Fołta, który ostatecznie zajął szóste miejsce. Opiekunem grupy chłopców był Grzegorz Mytkoś, a oto lista pozostałych uczestników: Damian Głogowski, Szczepan Gurga, Bartłomiej Maź, Kacper… Czytaj więcej »

Spotkanie Wielkanocne krwiodawców

Spotkanie Wielkanocne krwiodawców

        Zgodnie z wielkanocną tradycją  5.04.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie członków Szkolnego Klubu HDK.                        Święta Wielkanocne to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.   Przepięknie nakryty stół i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Nie zabrakło na nim tradycyjnego jajka będącego  symbolem odradzania się i nowego życia. Na… Czytaj więcej »

Biesiada zdrowej żywności

22 marca uczniowie klasy 3g2 pod kierownictwem Małgorzaty Groch-Kipy i Elżbiety Kurzawy uczestniczyli w „Biesiadzie zdrowej żywności” w przedszkolu nr 9 w Dębicy. Wraz z około 50 starszakami przygotowywali zdrowe i smaczne potrawy. Wspólna praca sprawiła dużo przyjemności, zarówno dzieciom, jak i młodzieży. http://www.debica24.eu/wiadomosci/1924,biesiada-zdrowej-zywnosci-w-pm-nr-9-zdjecia

II miejsce w finale podkarpackiego turnieju debat oksfordzkich

II miejsce w finale podkarpackiego turnieju debat oksfordzkich

Drużyna reprezentująca naszą Szkołę w składzie: Tomasz Sysło (IIa), Natalia Kędzior (IIg1), Dominik Piekarczyk (IIg1), Julia Stasiowska (Ir) zajęła drugie miejsce w Regionalnym Turnieju Debat Oksfordzkich o puchar Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. Turniej odbył się 6 kwietnia 2018 r. w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie. Organizatorem turnieju był Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Po eliminacjach 23… Czytaj więcej »

Dni Otwarte Ekonomika

W dniu 21 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się „Dni Otwarte”, w których uczestniczyli uczniowie III klas gimnazjalnych wraz z opiekunami jak i indywidualnie. Łącznie  odwiedziło nas 37 gimnazjów. Przedsięwzięcie miało na celu zaprezentowanie szkoły w jej środowisku lokalnym: osiągnięć, bazy dydaktycznej, a przede wszystkim oferty edukacyjnej dla gimnazjalistów na nowy rok szkolny… Czytaj więcej »

II Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny

II Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny

Nauczyciele Zespołu  Szkół  Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy we współpracy z dyrekcją szkoły zapraszają do udziału w: II Powiatowym Konkursie Językowo-Plastycznym „ZDROWY STYL ŻYCIA- MÓJ WŁASNY WYBÓR”     Warunki udziału w konkursie: 1. Każdy uczestnik wykona komiks / historyjkę obrazkową w języku angielskim, której celem będzie promocja zdrowego stylu życia lub/oraz profilaktyka uzależnień…. Czytaj więcej »

ZAPISY DO SZKOLNEGO PRZEGLĄDU TALENTÓW

ZAPISY DO SZKOLNEGO PRZEGLĄDU TALENTÓW

 „Rozwijanie talentów drogą  do pięknego, zdrowego życia, wolnego od uzależnień”. Potrafisz tańczyć, śpiewać, grać na instrumencie, pięknie recytować lub zabawiać innych dowcipami? Mamy  coś  dla  ciebie –  zapisz się na  Szkolny Przegląd  Talentów i  zaprezentuj  swoje  umiejętności. Nagroda? – bezcenny uśmiech dyrekcji,  owacja publiczności i możliwość udziału  w Rejonowym Przeglądzie Talentów 2018! Zapisy trwają do… Czytaj więcej »