Polecany artykuł

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2016

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2016

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych DĘBICA 2016 Miło nam poinformować, ze w dniu 16 listopada 2016 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – DĘBICA 2016 Miejsce spotkań: Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20 Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej. Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów…. Czytaj więcej »

RAJD NA LIWOCZ

RAJD  NA  LIWOCZ

28 września 2016 r. członkowie SK  PTTK i  uczniowie klasy I c  wraz z opiekunami Ewą Grzyb, Sylwią Górz i Agatą Wiktor wybrali się na Liwocz. Pokonanie najwyższego wzniesienia Pogórza Ciężkowickiego (562 m n.p.m.) dostarczyło im wielu wrażeń. Z platformy widokowej podziwiali piękną panoramę okolicznych wsi. Celem rajdu oprócz integracji wychowanków było przede wszystkim propagowanie… Czytaj więcej »

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016

  Program obchodów jubileuszowych w sobotę 15.10.2016r. – 9.00 rejestracja uczestników – 10.30 przemarsz do kościoła p.w. Ducha Świętego – 11.00 Msza Święta – 12.30 apel w szkole – 14.30 – 17.30 spotkania w klasach, wspomnienia, zwiedzanie szkoły – 18.00 uroczysta kolacja w restauracji „Zamek Camelot”

Europejski Dzień Języków Obcych

​Jak co roku dnia 26 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Klasy pierwsze i drugie wzięły udział w teleturnieju językowym przygotowanym przez nauczycielki Zespołu Języków Obcych Agnieszkę Wodzień i Małgorzatę Cioch. Starsze klasy zostały zaproszone do wysłuchania krótkiej audycji na temat pochodzenia i sposobów obchodzenia tego święta. Na drugim piętrze korytarze pokryły plakaty z ilustracjami… Czytaj więcej »

Finał akcji „Mały Bucik dla Czarnego Brata”

Finał akcji „Mały Bucik dla Czarnego Brata”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II Kochani dziękujemy za włączenie się w naszą akcję. Razem zebraliśmy blisko 60 par butów. Buty trafią do dzieci m.in. z Republiki Środkowoafrykańskiej, Czadu i Kamerunu, gdzie pracują… Czytaj więcej »

Trwa akcja „BohaterON – włącz historię”

- Ja już nie wytrzymuję! – krzyknęłam. – Nie przesadzaj – odpowiedział. – Nawet jeśli będziemy musieli zginąć, to trudno. Może przynajmniej następni, ci, co przyjdą po nas, będą mieli lepiej. Anna Herbich – Dziewczyny z Powstania   Trwa akcja „BohaterON – włącz historię” mająca na celu upamiętnienie oraz uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Każdy, kto chce podziękować… Czytaj więcej »

Sprzątanie Świata 2016

21 września 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”, której hasłem przewodnim było: „Podaj dalej… drugie życie odpadów” Zaopatrzeni w rękawice i worki uczniowie klas I g1 oraz IIIa, zbierali pozostawione w lesie w Braciejowej śmieci. Zebrali 8 worków. Po wspólnej pracy, przy płomieniu ogniska był czas na refleksję nad… Czytaj więcej »

XII Konkurs Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”

Zapraszamy chętnych do udziału w szkolnych eliminacjach  XII Konkursu Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”. Konkurs odbędzie się w naszej szkole 8 listopada 2016 r. o godzinie 10:00. Zapisy do konkursu prowadzą wszyscy nauczyciele języka angielskiego.  Regulamin konkursu <– kliknij, aby wyświetlić. Pozdrawiam Marta Cabaj