Polecany artykuł

80-lecie EKONOMIKA

    JUBILEUSZ 80-LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IMIENIA JANUSZA KORCZAKA W DĘBICY   W 2016 roku przypada osiemdziesiąta rocznica powołania Szkoły Przysposobienia Kupieckiego – kolebki Zespołu Szkół Ekonomicznych imienia Janusza Korczaka w Dębicy. W poczuciu szacunku dla pokoleń budujących historię i tradycję szkoły od 1936 roku, pragniemy w godny sposób uczcić tę szczególną rocznicę. Decyzją dyrektora… Czytaj więcej »

XII Konkurs Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”

Zapraszamy chętnych do udziału w szkolnych eliminacjach  XII Konkursu Wiedzy o krajach Anglojęzycznych „Zdrowy Styl Życia”. Konkurs odbędzie się w naszej szkole 8 listopada 2016 r. o godzinie 10:00. Zapisy do konkursu prowadzą wszyscy nauczyciele języka angielskiego.  Regulamin konkursu <– kliknij, aby wyświetlić. Pozdrawiam Marta Cabaj

Ognisko klas 2g1 i 2r

Ognisko klas 2g1 i 2r

W dniu 13.09. 2016r. klasy 2g1 i 2r pod kierunkiem wychowawców: K. Szafińskiej-Stepaniak i M. Cabaj zorganizowały ognisko klasowe. Odbyło się ono w Dębicy w Brzozowym Rancho. Na miejscu każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Jedni przy ognisku smażyli kiełbaski, a inni mogli podziwiać piękny krajobraz. Największym zainteresowaniem dla uczniów okazały się zwierzęta, które… Czytaj więcej »

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i IV

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i IV

WE WTOREK 20 WRZEŚNIA Rodzice uczniów klas pierwszych przychodzą na nową salę gimnastyczną na godzinę 15.30, a następnie udają się na spotkania z wychowawcami klas w salach. Rodzice uczniów klas czwartych przychodzą najpierw na spotkania z wychowawcami na godzinę 15.30, a następnie udają się o 16.15 na salę gimnastyczną.     Na godzinę 17.00 do… Czytaj więcej »

Akcja Mały Bucik dla Czarnego Brata

Akcja Mały Bucik dla Czarnego Brata

W naszej szkole ruszyła akcja Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej ”Mały bucik dla czarnego Brata”. Organizatorzy akcji pragną zaprosić wszystkich chętnych do dzielenia się niezniszczonymi butami z misyjnymi rówieśnikami w Afryce. Ze względu na specyfikę klimatu pożądane są buty letnie, a zwłaszcza obuwie sportowe. Buciki dla dzieci Afryki można przynosić do 26 września. Buty powinny być powiązane w pary i w dobrym… Czytaj więcej »

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września 2016 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystości szkolne rozpoczęły się na sali gimnastycznej o godzinie 9:00, zaraz po Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele Ducha Św. Pan dyrektor Krzysztof Górecki w swoim przemówieniu życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce i wielu radosnych chwil, a nauczycielom… Czytaj więcej »

Pożegnanie roku szkolnego 2015/2016

Wakacje!!!        Dzień 24 czerwca 2016 roku był dniem wyjątkowym. Oczywiście to czas niezwykle wyczekiwany przez naszą młodzież, ponieważ pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Jednak był to dzień niezwykły z innego powodu. Oprócz nagrodzonych uczniów, którzy na forum szkoły otrzymali świadectwa z paskiem, społeczność ekonomika była świadkiem uroczystego wręczenia nagród przez dyrektora wydziału… Czytaj więcej »