XV Rejonowy Przegląd Talentów

XV Rejonowy Przegląd Talentów

26 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się XV Rejonowy Przegląd Talentów. W Przeglądzie uczestniczyło 7 szkół ponadgimnazjalnych  z  zrzeszonych Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Rejon Dębica: I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy Zespół Szkół Zawodowych Nr1 w Dębicy Zespół Szkół Nr2 w Dębicy Zespół Szkół Nr4… Czytaj więcej »

Turniej z Piłki Siatkowej „Czar Par”

Turniej z Piłki Siatkowej „Czar Par”

W dniach 6.03-27.03-11.04.2017 r. w ZSE w Dębicy odbył się Turniej z Piłki Siatkowej „Czar Par”. Do rozgrywek przystąpiło 8 dwójek (dziewczyna i chłopak). Po zaciętej grze do finału wywalczyły awans 4 drużyny. Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa: I miejsce- Bernadetta Skóra 4b i Sebastian Kozioł 1c, II miejsce – Paulina Olszewska 2a i Paweł… Czytaj więcej »

XII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

XII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

XII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”  Konkurs, który corocznie  organizują anglistki z ZSE,  odbył się 11 kwietnia 2017, a jego celem było nie tylko sprawdzenie wiedzy i umiejętności z języka angielskiego, ale również propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie do aktywności fizycznej i zdrowej diety.  W eliminacjach wzięli udział uczniowie… Czytaj więcej »

„Samorząd przyjazny edukacji”

„Samorząd przyjazny edukacji”

Dnia 10 kwietnia 2017 r. w świetlicy Zespołu Szkół nr 2 odbył się drugi etap Projektu „Samorząd przyjazny edukacji”, który polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań. W rywalizacji brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dębickiego: ZSZ nr 1, ZS nr 2, ZSE, ZS nr 4, I LO w Dębicy oraz ZS w Brzostku. Z naszej… Czytaj więcej »

13 konkurs Modeli Redukcyjnych „Ogniwko”

XIII okazała się szczęśliwa W dniach 7-9.04.2017 r. w budynku ZSE obył się po raz 13 konkurs Modeli Redukcyjnych „Ogniwko”. Tegoroczny konkurs, zorganizowali i przeprowadzili opiekunowie KHM „Ogniwko”: Joanna Mazurkiewicz, Wojciech Szerszeń, Artur Getler, Janusz Chmiel. W konkursie wzięło udział 65 modelarzy ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (to znacznie więcej niż w roku… Czytaj więcej »

KLAUDIA KOBAK laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

KLAUDIA KOBAK laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

KLAUDIA KOBAK – uczennica klasy II A TE, zdobyła 9 miejsce w Polsce  i uzyskała tytuł laureata VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Temat przewodni tegorocznej edycji konkursu to  „Podatki samorządowe – definicja, klasyfikacja i rola”, natomiast uczestników Konkursu obowiązywała wiedza z zakresu wszystkich podatków oraz z Ustawy o doradztwie podatkowym. Dnia  07.04. 2017 roku… Czytaj więcej »