Warsztaty z grafiki komputerowej, rysunku i fotografii

W warsztatach wzięło udział ponad 100 uczniów z 16 szkół powiatu dębickiego i nie tylko. Uczestnicy warsztatów zapoznali się ze specyfiką kierunku – technik organizacji reklamy, uczestnicząc w zajęciach z rysunku (prowadzący Wacław Jałowiec), fotografii (prowadzący Sławomir Siwula), grafiki komputerowej (prowadzący Jacek Staniec, Agata Wiktor), sprzedaży detalicznej, pracy z kasą fiskalną i metkownicą (prowadząca Dorota Falarz),… Czytaj więcej »

KONKURS PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY„

KONKURS PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY„

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy co roku i ma na celu promować proaktywne postawy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o BHP i prawie pracy, a także upowszechniać idee dbałości o stanowiska pracy i kulturę bezpieczeństwa. W konkursie brały udział uczennice naszej szkoły z klasy 2a :… Czytaj więcej »

Zabawa karnawałowa dla dzieci z Domu Dziecka Hanka

Zabawa karnawałowa dla dzieci z Domu Dziecka Hanka

Dnia 1.02.2018r w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z Domu Dziecka Hanka. Imprezę zorganizował Klub Ośmiu, którego opiekunami są p. Beata Gordon i p. Wojciech Szydło. Członkowie Klubu: Monika Lik 4b, Marcelina Mądro 4c, Beata Srebro 4c, Składzień Aneta 2c, Dubiel Wiktoria 2c, Stefan Aleksandra 2c, Cebulak Kinga 2c, Woźniak Aleksandra 2c, Janaś… Czytaj więcej »

PODKARPACKA MŁODZIEŻOWA AKADEMIA PRAWA I BEZPIECZEŃSTWA

PODKARPACKA MŁODZIEŻOWA AKADEMIA PRAWA I BEZPIECZEŃSTWA

Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy uczestniczy w projekcie edukacyjno – badawczym „Bezpieczna szkoła” realizowanym przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie. Młodzieżowa Akademia Prawa i Bezpieczeństwa adresowana jest do uczniów zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką prawa i bezpieczeństwa. Naszą szkołę godnie reprezentuje w tym projekcie grupa uczniów z klasy 3b w składzie : Natalia Wolak,… Czytaj więcej »

SUKCES NASZEJ DRUŻYNY W DEBACIE OKSFORDZKIEJ !!!

SUKCES NASZEJ DRUŻYNY W DEBACIE OKSFORDZKIEJ !!!

Drużyna reprezentująca naszą Szkołę w składzie: Tomasz Sysło (IIa), Natalia Kędzior (IIg1), Dominik Piekarczyk (IIg1), Julia Stasiowska (Ir) zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do finału regionalnego Turnieju Debat Oksfordzkich o Puchar Prezesa IPN. Młodzież po wytężonej nauce i długich przygotowaniach, wzięła udział w trzech debatach, których tematy były następujące: 1. Roman Dmowski był… Czytaj więcej »