WYPRAWKA SZKOLNA 2015

Uczniowie klas czwartych oraz wszyscy uczniowie, którzy mają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego mogą skorzystać z dopłaty do zakupu podręczników  w ramach programu „Wyprawka szkolna 2015” Zainteresowanych uczniów proszę o szybki kontakt z pedagogiem szkolnym, ze względu na krótki termin składania wniosków.

Egzaminy poprawkowe kwalifikacyjne i maturalne

Egzaminy poprawkowe klasyfikacyjne: – 25 sierpnia – geografia o godz. 8.00 (sala nr 3), przedsiębiorstwo gastronomiczne o godz. 9.00 (sala nr 4) – 26 sierpnia – matematyka (sala nr 1), organizacja i techniki reklamy (sala nr 4) o godz. 9.00 – 27 sierpnia – język polski ( sale nr 6 i 7), fizyka (sala nr 16)… Czytaj więcej »

Sprawozdanie z XIV edycji Turnieju Wiedzy o Bankowości i Rynku Kapitałowym

Sprawozdanie z XIV edycji Turnieju Wiedzy o Bankowości  i Rynku Kapitałowym

Sprawozdanie z XIV edycji Turnieju Wiedzy o Bankowości i Rynku Kapitałowym pod hasłem „Oszczędzaj z głową” Turniej organizowany jest od 2002 roku przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy. XIV edycja odbyła się 18 czerwca 2015 roku pod hasłem „Oszczędzaj z głową”. Turniej poprzedzony został szkoleniem przeprowadzonym przez pracowników banku BGŻ oraz PBS nt. „Moje oszczędności” i… Czytaj więcej »

„Szkoła marzeń”

„Szkoła marzeń”

„Szkoła marzeń” według naszych uczniów  Uczniowie naszej szkoły- Kamil i Damian Gleń (bracia, uczący się w klasie Ig1) odnieśli duży sukces w konkursie pod tytułem „Szkoła marzeń”. Konkurs składał się z dwóch etapów- okręgowego (w biurach parlamentarnych) i ogólnopolskiego w Zespole Do Spraw Dzieci, w Biurze Spraw Senatorskich Kancelarii Senatu. Chłopcy przeszli  do etapu ogólnopolskiego,… Czytaj więcej »

UWAGA Maturzyści

Dnia 30.06.2015 r. (wtorek) w godzinach 8:00 do 9:40 w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy będą wydawane świadectwa dojrzałości.