Polecany artykuł

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 1

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 1

Informujemy, iż istnieje możliwość zamiany klasy pomiędzy klasą 1a i 1b (ze względu na rozszerzenie) oraz pomiędzy klasą 1g1 i 1g2 (ze względu na rozszerzenie języka). Informację o zmianie klasy prosimy przekazać do szkoły najpóźniej do dnia 4 sierpnia 2017.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017   – o godzinie 8.00 Msza św. w Kościele pw Ducha Św.   – o godzinie 9.00 uroczysta akademia na nowej    sali gimnastycznej i rozdanie świadectw w salach

Szkolny klub wolontariatu II edycja

Szkolny klub wolontariatu II edycja

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy brał udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Europejskie Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Konkurs ten rozpoczął się 29 listopada 2016 r. i trwał  do 29 maja 2017 r. Celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych, kształtowanie postaw altruistycznych,… Czytaj więcej »

Finał projektu „Przedsiębiorczość w Praktyce”

6 czerwca w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbył się finał projektu „Przedsiębiorczość w Praktyce”. Najlepsze drużyny z województwa zaprezentowały przed jury biznesplany przedsięwzięcia rozwiązującego istotny problem lokalny. Po ocenie prezentacji biznesplanów drużyna Ekonomika w Dębicy zajęła VI miejsce w  województwie. Drużynę tworzyli uczniowie: Dawid Krawczyk, Zuzanna Brodawka, Justyna Daniek z klasy 2b technik… Czytaj więcej »

Podsumowanie projektu czytelniczego „Zaczytani”

Podsumowanie projektu czytelniczego „Zaczytani”

W  projekcie udział wzięły głównie uczennice klas drugich. Weronika Greczycho, Natalia Marek, Daria Szewc oraz Kinga Mroczek z 2 b w swojej recenzji zachęcały do przeczytania książki autorswa Gayle Forman pt.: Zostań jeśli kochasz. Zdjęcie wykonały pod wpływem książki Jay Asher’a 13 powodów (książka byłą promowana w czerwcu). 29 maja odwiedziły grupę Świetlików z Ochronki Sióstr Służebniczek gdzie po… Czytaj więcej »

Ekonomik na szlaku Rajdu Gwiaździstego

12 czerwca 2017r. o 8.30 z 4 punktów startowych wyruszyło na Szlak Partyzancki II i III Zgrupowania AK Obwodu Dębica 12 patroli szkół podstawowych i gimnazjów. Tym samym rozpoczął się XII Rajd Gwiaździsty o Proporzec Przechodni 5 Pułku Strzelców Konnych AK „Kałużówka 2017”. Jego celem jest popularyzowanie i upowszechnianie wiedzy o Armii Krajowej i Polskim… Czytaj więcej »